DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88057 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kostrzyn   05:39 R 88057 IIIa/3r
Namyślin 05:47 05:47   I/1
Boleszkowice 05:52 05:53   I/1
Mieszkowice 05:57 05:57   I/1
Bielin 06:01 06:01   I/1
Witnica Chojeńska 06:05 06:06   I/1
Godków 06:09 06:10   II/1
Chojna 06:14 06:15   II/1
Lisie Pole 06:19 06:20   II/1
Krzywin Gryfiński 06:25 06:25   I/1
Widuchowa 06:29 06:29   I/1
Pacholęta 06:33 06:34   II/1
Dolna Odra 06:37 06:38   I/1
Gryfino 06:43 06:44   II/1
Czepino 06:47 06:47   I/1
Daleszewo Gryfińskie 06:50 06:50   I/1
Szczecin Podjuchy 06:56 06:56   I/1
Szczecin Port Centralny 07:01 07:02   I/1
Szczecin Główny 07:05     IV/8
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.