DP
Pociągi/linie

Wybór

R 3123

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Domzale   16:12 R 3123
Trzin 16:15 16:15  
Trzin Mlake 16:17 16:17  
Trzin ind. cona 16:19 16:20  
Ljubljana Crnuce 16:24 16:27  
Ljubljana Jezica 16:31 16:31  
Ljubljana Brinje 16:33 16:34  
Ljubljana 16:38    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx       x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx       
Mar    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx    
Maj     xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  x    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.