DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 51864 RE9 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   08:31 KM 51864 RE9
Kaczorowo 08:39 08:39  
Baboszewo 08:48 08:49  
Arcelin 08:54 08:55  
Płońsk 09:03 09:04  
Dalanówek 09:12 09:12  
Wkra 09:20 09:20  
Cieksyn 09:27 09:28  
Nasielsk 09:39 09:40  
Pomiechówek 09:48 09:48  
Modlin 09:52 09:53  
Nowy Dwór Mazowiecki 09:56    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.