DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66047 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Brzeg   05:58 R 66047 II/8
Lipki 06:04 06:04   I/1
Oława 06:09 06:10   I/1
Lizawice 06:15 06:16   I/1
Zębice Wrocławskie 06:20 06:21   I/1
Święta Katarzyna 06:24 06:25   II/1
Wrocław Brochów 06:29 06:29   I/1
Wrocław Główny 06:35      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.