DP
Pociągi/linie

Wybór

R 85226

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   19:03 R 85226
Jezierzyce Słupskie 19:10 19:10  
Damnica 19:17 19:18  
Strzyżyno Słupskie 19:23 19:23  
Głuszyno Pomorskie 19:26 19:27  
Potęgowo 19:32 19:36  
Pogorzelice 19:43 19:44  
Leśnice 19:46 19:47  
Lębork 19:51 19:52  
Lębork Mosty 19:55 19:56  
Godętowo 20:00 20:10  
Bożepole Wielkie 20:15 20:16  
Strzebielino Morskie 20:20 20:20  
Luzino 20:25 20:25  
Gościcino Wejherowskie 20:31 20:32  
Wejherowo 20:36 20:37  
Reda 20:43 20:44  
Rumia 20:48 20:48  
Gdynia Chylonia 20:53 20:54  
Gdynia Główna 20:59 21:04  
Gdynia Orłowo 21:08 21:09  
Sopot 21:13 21:13  
Gdańsk Oliwa 21:17 21:17  
Gdańsk Wrzeszcz 21:21 21:21  
Gdańsk Główny 21:26 21:27  
Gdańsk Orunia 21:31 21:31  
Gdańsk Lipce 21:34 21:34  
Pruszcz Gdański 21:39 21:39  
Cieplewo 21:42 21:42  
Różyny 21:45 21:45  
Skowarcz 21:49 21:49  
Pszczółki 21:51 21:52  
Miłobądz 21:55 21:56  
Tczew 22:02 22:04  
Lisewo 22:07 22:07  
Szymankowo 22:12 22:13  
Stogi Malborskie 22:16 22:16  
Malbork Kałdowo 22:20 22:20  
Malbork 22:23 22:31 R 85227
Królewo Malborskie 22:35 22:35  
Stare Pole 22:40 22:40  
Fiszewo 22:43 22:44  
Gronowo Elbląskie 22:48 22:48  
Elbląg 22:57    
Dni kursowania:
kursuje 3. Wrz do 20. Paź 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.