DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77231

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rawicz   06:38 R 77231
Bojanowo 06:49 06:49  
Kaczkowo 06:55 06:56  
Rydzyna 06:59 07:00  
Leszno 07:09 07:10  
Lipno Nowe 07:20 07:21  
Górka Duchowna 07:24 07:25  
Stare Bojanowo 07:30 07:36  
Przysieka Stara 07:42 07:43  
Kościan 07:49 07:52  
Oborzyska Stare 07:59 07:59  
Czempiń 08:04 08:05  
Iłowiec 08:09 08:09  
Drużyna Poznańska 08:12 08:13  
Mosina 08:16 08:16  
Puszczykówko 08:19 08:20  
Puszczykowo 08:22 08:23  
Luboń koło Poznania 08:27 08:27  
Poznań Dębiec 08:30 08:30  
Poznań Główny 08:35    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.