DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 5810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Angermünde   13:40 RB 5810
Passow(Uckermark) 13:57 13:57  
Schönow(Angerm) 14:03 14:04  
Casekow 14:08 14:08  
Petershagen(Uckerm) 14:12 14:12  
Tantow 14:18 14:18 R 5810
Szczecin Gumieńce 14:33 14:33 R 80666
Szczecin Główny 14:39    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl (Tantow --> Szczecin Główny)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Angermünde --> Tantow)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Tantow --> Szczecin Główny)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Angermünde --> Tantow)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Tantow --> Szczecin Główny)
1. i 2. kl. (Tantow --> Szczecin Główny)
klimatyzacja (Tantow --> Szczecin Główny)
Przewozy Regionalne (Tantow --> Szczecin Główny)
autobus szynowy (Tantow --> Szczecin Główny)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.