DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77500

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   13:52 R 77500
Poznań Dębina 13:55 13:56  
Poznań Starołęka 13:58 13:59  
Poznań Krzesiny 14:02 14:03  
Gądki 14:07 14:08  
Kórnik 14:11 14:12  
Pierzchno 14:15 14:16  
Środa Wielkopolska 14:22 14:22  
Sulęcinek 14:28 14:29  
Solec Wielkopolski 14:32 14:32  
Chocicza 14:36 14:36  
Mieszków 14:42 14:42  
Jarocin 14:47 14:48  
Witaszyce 14:52 14:53  
Kotlin 14:57 14:58  
Pleszew 15:02 15:08  
Taczanów 15:13 15:13  
Bronów 15:17 15:17  
Biniew 15:22 15:22  
Ostrów Wielkopolski 15:29    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |x   |    | 
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis  x  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.