DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55446

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   05:35 R 55446
Bydgoszcz Leśna 05:40 05:40  
Bydgoszcz Bielawy 05:42 05:43  
Bydgoszcz Wschód 05:45 05:46  
Bydgoszcz Łęgnowo 05:49 05:49  
Solec Kujawski 05:55 05:56  
Przyłubie 06:00 06:01  
Cierpice Kąkol 06:07 06:08  
Toruń Kluczyki 06:15 06:15  
Toruń Główny 06:19 06:25 R 55447
Toruń Miasto 06:28 06:28  
Toruń Wschodni 06:32    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 9. Mar 2019 So, Nd; także 25., 26. Gru 2018, 1. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.