DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66536

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   09:10 KD 66536
Jaśkowice Legnickie 09:16 09:16  
Szczedrzykowice 09:19 09:19  
Malczyce 09:25 09:25  
Środa Śląska 09:31 09:31  
Przedmoście Święte 09:34 09:35  
Miękinia 09:38 09:39  
Mrozów 09:42 09:42  
Wrocław Leśnica 09:47 09:47  
Wrocław Żerniki 09:50 09:51  
Wrocław Nowy Dwór 09:53 09:53  
Wrocław Muchobór 09:56 09:56  
Wrocław Główny 10:04    
Dni kursowania:
kursuje 17. Lut 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.