DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 15108 MAZURY 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Łódź Fabryczna   06:25 IC 15108 MAZURY  
Łódź Widzew 06:32 06:34    
Koluszki 06:45 06:47    
Skierniewice 07:09 07:11    
Żyrardów 07:22 07:24    
Warszawa Zachodnia 07:44 07:45    
Warszawa Centralna 07:49 07:54   I/7
Warszawa Wschodnia 08:00 08:07    
Legionowo 08:21 08:22    
Nowy Dwór Mazowiecki 08:31 08:32    
Modlin 08:36 08:36    
Ciechanów 09:02 09:03    
Mława 09:18 09:18    
Działdowo 09:28 09:29    
Nidzica 09:47 09:48    
Olsztynek 10:09 10:10    
Olsztyn Zachodni 10:29 10:30    
Olsztyn Główny 10:34      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.06.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.