DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69396 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wałbrzych Główny   10:35 KD 69396
Jedlina Górna 10:40 10:40  
Jedlina-Zdrój 10:45 10:45  
Głuszyca 10:50 10:50  
Głuszyca Górna 10:53 10:53  
Bartnica 10:58 10:58  
Świerki Dolne 11:00 11:00  
Ludwikowice Kłodzkie 11:05 11:05  
Zdrojowisko 11:10 11:10  
Nowa Ruda Przedmieście 11:18 11:18  
Nowa Ruda 11:22 11:22  
Ścinawka Średnia 11:30 11:30  
Gorzuchów Kłodzki 11:36 11:36  
Bierkowice 11:39 11:39  
Kłodzko Główne 11:52 11:54  
Kłodzko Miasto 11:57 11:58  
Kłodzko Książek 12:03 12:03  
Kłodzko Zagórze 12:08 12:08  
Stary Wielisław 12:12 12:12  
Polanica-Zdrój 12:21 12:28  
Szczytna 12:39 12:39  
Duszniki-Zdrój 12:49 12:49  
Kulin Kłodzki 12:57 12:57  
Lewin Kłodzki 13:08 13:08  
Kudowa-Zdrój 13:14    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.04.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.