DP
Pociągi/linie

Wybór

EIC 8102 CHROBRY 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Szczecin Główny   06:03 EIC 8102 CHROBRY  
Szczecin Dąbie 06:16 06:18    
Stargard 06:39 06:40    
Krzyż 07:31 07:32    
Poznań Główny 08:26 08:36    
Kutno 10:06 10:07    
Warszawa Zachodnia 11:09 11:13    
Warszawa Centralna 11:18 11:24   II/1
Warszawa Wschodnia 11:30      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich (Szczecin Główny --> Warszawa Centralna)
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
przedział menedżerski

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.06.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.