DP
Pociągi/linie

Wybór

R 10682

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tomaszów Mazowiecki   06:32 R 10682
Skrzynki 06:40 06:40  
Zaosie 06:43 06:44  
Wykno 06:48 06:49  
Słotwiny 06:56 06:57  
Koluszki 07:01 07:16  
Gałkówek 07:26 07:27  
Justynów 07:30 07:30  
Bedoń 07:33 07:33  
Łódź Andrzejów 07:35 07:36  
Łódź Widzew 07:40 07:41  
Łódź Niciarniana 07:43 07:44  
Łódź Fabryczna 07:48    
Dni kursowania:
kursuje 7., 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.