DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32489

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   20:38 RB 32489
Wuppertal-Barmen 20:40 20:41  
Wuppertal Hbf 20:45 20:46  
Wuppertal-Vohwinkel 20:51 20:52  
Gruiten 20:56 20:56  
Haan 20:59 21:00  
Solingen Hbf 21:03 21:04  
Leichlingen 21:08 21:09  
Opladen 21:12 21:12  
Leverkusen-Schlebusch 21:15 21:16  
Köln-Mülheim 21:23 21:24  
Köln Messe/Deutz 21:29 21:30  
Köln Hbf 21:33 21:36  
Köln West 21:41 21:41  
Köln Süd 21:43 21:44  
Hürth-Kalscheuren 21:48 21:49  
Brühl 21:52 21:53  
Sechtem 21:56 21:57  
Roisdorf 22:01 22:02  
Bonn Hbf 22:06 22:08  
Bonn UN Campus 22:10 22:11  
Bonn-Bad Godesberg 22:14 22:14  
Bonn-Mehlem 22:17    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 9. Lut 2019, 9., 30. Mar 2019; także 24., 31. Gru 2018 (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf) kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; oprócz 9., 30. Mar 2019; także 24., 31. Gru 2018 (Wuppertal Hbf --> Solingen Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 24., 25. Lut 2019, 9. Mar 2019, 29. do 31. Mar 2019 (Solingen Hbf --> Köln Hbf)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Köln Hbf --> Brühl)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Brühl --> Sechtem)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx  xxxx
Lut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxx  
Mar xxxxxxxx xxxxxx  xxxxxxxxxxx  
Kwi x  xxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Sechtem --> Bonn-Mehlem)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Wuppertal Hbf --> Leichlingen)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Leichlingen --> Köln Hbf)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Köln Hbf --> Bonn-Mehlem)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Wuppertal Hbf --> Leichlingen)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Leichlingen --> Köln Hbf)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw. (Köln Hbf --> Bonn-Mehlem)
gniazdko dla laptopów (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf)
gniazdko dla laptopów (Wuppertal Hbf --> Leichlingen)
gniazdko dla laptopów (Leichlingen --> Köln Hbf)
gniazdko dla laptopów (Köln Hbf --> Bonn-Mehlem)
klimatyzacja (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf)
klimatyzacja (Wuppertal Hbf --> Leichlingen)
klimatyzacja (Leichlingen --> Köln Hbf)
klimatyzacja (Köln Hbf --> Bonn-Mehlem)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.