DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43802

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   09:54 R 43802
Katowice Zawodzie 09:57 09:58  
Katowice Szopienice Południowe 10:06 10:07  
Mysłowice 10:14 10:17  
Jaworzno Szczakowa 10:32 10:49 R 43803
Jaworzno Ciężkowice 10:56 10:56  
Balin 11:04 11:04  
Trzebinia 11:18 11:29  
Dulowa 11:37 11:38  
Wola Filipowska 11:44 11:45  
Krzeszowice 11:50 11:51  
Rudawa 11:57 11:57  
Zabierzów 12:02 12:02  
Kraków Business Park 12:04 12:05  
Kraków Mydlniki Wapiennik 12:07 12:07  
Kraków Mydlniki 12:09 12:10  
Kraków Łobzów 12:16 12:16  
Kraków Główny 12:23 12:34  
Podłęże 13:06 13:19  
Staniątki 13:21 13:22  
Szarów 13:24 13:25  
Kłaj 13:27 13:28  
Stanisławice 13:31 13:31  
Cikowice 13:33 13:34  
Bochnia 13:37 13:37  
Rzezawa 13:41 13:42  
Jasień Brzeski 13:44 13:45  
Brzesko Okocim 13:48 13:48  
Sterkowiec 13:52 13:52  
Biadoliny 13:55 13:56  
Bogumiłowice 14:02 14:02  
Tarnów Mościce 14:06 14:07  
Tarnów 14:10 14:10  
Wola Rzędzińska 14:15 14:16  
Wałki 14:19 14:20  
Czarna Tarnowska 14:25 14:25  
Grabiny 14:29 14:30  
Dębica 14:34 14:35  
Dębica Wschodnia 14:37 14:38  
Lubzina 14:42 14:42  
Ropczyce 14:45 14:45  
Ropczyce Witkowice 14:48 14:49  
Sędziszów Małopolski 14:52 14:53  
Będziemyśl 14:57 14:57  
Trzciana 15:01 15:02  
Świlcza 15:05 15:05  
Rudna Wielka 15:07 15:08  
Rzeszów Główny 15:16    
Dni kursowania:
kursuje 1. do 4. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.