DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58323

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chojnice   07:55 R 58323
Moszczenica Pomorska 08:01 08:02  
Wierzchowo Człuchowskie 08:05 08:06  
Bukowo Człuchowskie 08:12 08:12  
Lipka Krajeńska 08:22 08:22  
Zakrzewo Złotowskie 08:30 08:31  
Złotów 08:37 08:38  
Krajenka 08:45 08:45  
Dolnik 08:49 08:49  
Skórka 08:54 08:54  
Piła Podlasie 09:00 09:01  
Piła Główna 09:07 09:13  
Stobno 09:21 09:21  
Biała Pilska 09:28 09:29  
Trzcianka 09:33 09:34  
Siedlisko Czarnkowskie 09:40 09:40  
Biernatowo 09:44 09:45  
Wieleń Północny 09:54 09:54  
Krzyż 10:05    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 8. Gru 2018 Pn - So; oprócz 20. Wrz do 24. Lis 2018; także 10. Gru 2017 do 4. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.