DP
Pociągi/linie

Wybór

R 71502

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   10:34 R 71502
Poznań Dębina 10:37 10:38  
Poznań Starołęka 10:40 10:41  
Poznań Krzesiny 10:44 10:45  
Gądki 10:49 10:50  
Kórnik 10:53 10:54  
Pierzchno 10:57 10:58  
Środa Wielkopolska 11:04 11:04  
Sulęcinek 11:10 11:11  
Solec Wielkopolski 11:14 11:14  
Chocicza 11:18 11:18  
Mieszków 11:24 11:24  
Jarocin 11:30 11:47  
Witaszyce 11:52 11:52  
Kotlin 11:57 11:57  
Pleszew 12:02 12:02  
Taczanów 12:07 12:07  
Bronów 12:11 12:11  
Biniew 12:16 12:16  
Ostrów Wielkopolski 12:23 12:32  
Czekanów 12:37 12:38  
Ociąż 12:41 12:42  
Nowe Skalmierzyce 12:46 12:46  
Kalisz Szczypiorno 12:49 12:50  
Kalisz 12:53 12:53  
Kalisz Winiary 12:59 13:00  
Opatówek 13:04 13:05  
Radliczyce 13:11 13:11  
Skalmierz 13:16 13:16  
Błaszki 13:19 13:20  
Sędzice 13:25 13:26  
Sieradz 13:34 13:50  
Sieradz Warta 13:52 13:53  
Sieradz Męka 13:56 13:56  
Męcka Wola 14:00 14:01  
Zduńska Wola 14:05 14:06  
Borszewice 14:11 14:12  
Łask 14:17 14:17  
Kolumna 14:23 14:23  
Dobroń 14:27 14:28  
Chechło 14:31 14:32  
Pabianice 14:35 14:35  
Lublinek 14:42 14:42  
Łódź Kaliska 14:50    
Dni kursowania:
kursuje 2. Kwi do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.