DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69583 MODRZEJEWSKA 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   17:51 KD 69583 MODRZEJEWSKA
Wrocław Muchobór 17:57 17:57  
Wrocław Nowy Dwór 18:00 18:00  
Wrocław Żerniki 18:03 18:03  
Wrocław Leśnica 18:06 18:07  
Mrozów 18:11 18:12  
Miękinia 18:15 18:15  
Przedmoście Święte 18:19 18:20  
Środa Śląska 18:23 18:23  
Malczyce 18:28 18:29  
Szczedrzykowice 18:34 18:35  
Jaśkowice Legnickie 18:37 18:38  
Legnica 18:45 18:48  
Jezierzany 18:52 18:53  
Miłkowice 18:57 18:57  
Chojnów 19:03 19:03  
Osetnica 19:07 19:08  
Okmiany 19:11 19:12  
Tomaszów Bolesławiecki 19:16 19:17  
Bolesławiec 19:22    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.