DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2927

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   20:20 R 2927
Maribor Tezno 20:23 20:24  
Hoce 20:27 20:28  
Orehova vas 20:30 20:30  
Race 20:32 20:33  
Pragersko 20:39 20:40  
Slovenska Bistrica 20:45 20:45  
Poljcane 20:51 20:52  
Dolga Gora 20:58 20:59  
Ostrozno 21:02 21:02  
Ponikva 21:06 21:06  
Grobelno 21:10 21:10  
Sentjur 21:13 21:14  
Store 21:18 21:19  
Celje 21:23 21:28 Bus 2927
Lasko 21:39 21:40  
Rimske Toplice 21:48 21:48  
Zidani Most 21:55    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 20. Lip 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.