DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59814

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   12:49 SKM59814
Lębork Mosty 12:52 12:52  
Godętowo 12:57 12:57  
Bożepole Wielkie 13:21 13:21  
Strzebielino Morskie 13:31 13:31  
Luzino 13:36 13:36  
Gościcino Wejherowskie 13:41 13:41  
Wejherowo 13:45 13:49  
Wejherowo-Nanice 13:51 13:51  
Wejherowo Śmiechowo 13:53 13:53  
Reda Pieleszewo 13:56 13:56  
Reda 13:59 13:59  
Rumia 14:08 14:08  
Rumia Janowo 14:10 14:10  
Gdynia Cisowa 14:14 14:14  
Gdynia Chylonia 14:17 14:17  
Gdynia Leszczynki 14:19 14:19  
Gdynia Grabówek 14:21 14:21  
Gdynia Stocznia 14:24 14:24  
Gdynia Główna 14:26 14:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:29 14:29  
Gdynia Redłowo 14:32 14:32  
Gdynia Orłowo 14:34 14:34  
Sopot Kamienny Potok 14:37 14:37  
Sopot 14:41 14:41  
Sopot Wyścigi 14:43 14:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:45 14:45  
Gdańsk Oliwa SKM 14:47 14:47  
Gdańsk Przymorze 14:49 14:49  
Gdańsk Zaspa 14:52 14:52  
Gdańsk Wrzeszcz 14:55 14:55  
Gdańsk Politechnika 14:57 14:57  
Gdańsk Stocznia 14:59 14:59  
Gdańsk Główny 15:02 15:03  
Gdańsk Śródmieście 15:05    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 13. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.