DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2935

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   13:45 R 2935
Maribor Tezno 13:48 13:49  
Hoce 13:52 13:53  
Orehova vas 13:55 13:55  
Race 13:57 13:58  
Pragersko 14:03 14:04  
Slovenska Bistrica 14:09 14:09  
Poljcane 14:16 14:17  
Dolga Gora 14:23 14:24  
Ostrozno 14:27 14:27  
Ponikva 14:31 14:31  
Grobelno 14:35 14:35  
Sentjur 14:38 14:39  
Store 14:43 14:44  
Celje 14:48    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  x    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.