DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77341

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zbąszynek   17:27 R 77341
Szczaniec 17:35 17:36  
Kupienino 17:40 17:41  
Świebodzin 17:45 17:46  
Wilkowo Świebodzińskie 17:50 17:51  
Mostki 17:55 17:56  
Toporów 18:03 18:03  
Drzewce 18:08 18:09  
Torzym 18:15 18:16  
Boczów 18:21 18:22  
Rzepin 18:29    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.