DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58401

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   04:00 R 58401
Bydgoszcz Zachód 04:03 04:04  
Bydgoszcz Osowa Góra 04:07 04:07  
Pawłówek 04:11 04:11  
Zielonczyn 04:14 04:15  
Ślesin 04:20 04:21  
Nakło nad Notecią 04:29 04:29  
Anieliny 04:35 04:36  
Samostrzel 04:39 04:40  
Jadwiżyn 04:43 04:44  
Wyrzysk Osiek 04:49 04:50  
Krostkowo 04:54 04:55  
Białośliwie 05:00 05:00  
Miasteczko Krajeńskie 05:06 05:06  
Kaczory 05:13 05:14  
Piła Główna 05:23    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxx   |    | 
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxx   |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.