DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43700

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żywiec   17:08 R 43700
Żywiec Sporysz 17:15 17:30  
Pewel Mała 17:40 17:40  
Jeleśnia 17:48 17:49  
Pewel Wielka Centrum 17:55 17:56  
Pewel Wielka 18:02 18:02  
Hucisko 18:09 18:10  
Kurów Suski 18:17 18:17  
Lachowice Centrum 18:25 18:25  
Lachowice 18:31 18:38  
Stryszawa 18:42 18:43  
Sucha Beskidzka 18:52    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        x    x            
Sty  x  x     x     x     x   
Lut   x     x     x     x     
Mar   x                      
Cze        x    x     x      
Wrz x     x     x     x     x 
Paź     x     x     x     x   
Lis   x     x    x     x     
Gru x     x                 
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.