DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77232

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   18:37 R 77232
Poznań Dębiec 18:41 18:41  
Luboń koło Poznania 18:44 18:44  
Puszczykowo 18:49 18:49  
Puszczykówko 18:52 18:52  
Mosina 18:56 18:56  
Drużyna Poznańska 19:00 19:00  
Iłowiec 19:03 19:04  
Czempiń 19:08 19:09  
Oborzyska Stare 19:13 19:13  
Kościan 19:19 19:25  
Przysieka Stara 19:29 19:30  
Stare Bojanowo 19:34 19:34  
Górka Duchowna 19:38 19:39  
Lipno Nowe 19:42 19:43  
Leszno 19:52 19:53  
Rydzyna 20:00 20:00  
Kaczkowo 20:03 20:04  
Bojanowo 20:09 20:10  
Rawicz 20:19    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 8. Gru 2018; oprócz 5. Maj do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.