DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 724 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
München Hbf   08:48 ICE 724
Ingolstadt Hbf 09:24 09:25  
Nürnberg Hbf 09:55 10:00  
Würzburg Hbf 10:52 10:55  
Aschaffenburg Hbf 11:32 11:33  
Frankfurt(Main)Hbf 12:04 12:10  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 12:22 12:25  
Siegburg/Bonn 13:01 13:03  
Köln/Bonn Flughafen 13:12 13:14  
Köln Messe/Deutz Gl.11-12 13:24 13:26  
Düsseldorf Hbf 13:45 13:48  
Duisburg Hbf 14:00 14:02  
Essen Hbf 14:15 14:17  
Bochum Hbf 14:28 14:29  
Dortmund Hbf 14:42    
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lut xxxxxxxxx| xxx|    |    |    | 
Kwi  xxxxx x |    |    |    xxx  | 
Maj     |    |   xxxxx | xxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxx |    |    |    | 
Wrz     |    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxx |    |    |    |    |

(Frankfurt(M) Flughafen Fernbf --> Köln Messe/Deutz Gl.11-12)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.