DP
Pociągi/linie

Wybór

EIP 5400 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Gdynia Główna   07:21 EIP 5400  
Sopot 07:29 07:30    
Gdańsk Oliwa 07:34 07:35    
Gdańsk Wrzeszcz 07:39 07:40    
Gdańsk Główny 07:45 07:48    
Tczew 08:04 08:05    
Malbork 08:16 08:17    
Iława Główna 08:51 08:53    
Warszawa Wschodnia 10:32 10:34    
Warszawa Centralna 10:40 10:50   III/4
Warszawa Zachodnia 10:54 10:55    
Sosnowiec Główny 12:56 12:57    
Katowice 13:06 13:08   I/7
Zabrze 13:22 13:23    
Gliwice 13:30      
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
wagon barowy
UWAGA! Biletu nie kupisz u konduktora
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wydzielona Strefa Ciszy
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
rezerwacja obowiązkowa
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.