DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91107

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   11:22 LS 91107
Łódź Niciarniana 11:25 11:25  
Łódź Widzew 11:28 11:29  
Koluszki 11:39 11:40  
Rogów 11:45 11:46  
Skierniewice 11:59 12:00  
Warszawa Zachodnia 12:28 12:29  
Warszawa Centralna 12:33 12:35  
Warszawa Wschodnia 12:41    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 6. Sty 2019 Wt, So, Nd; oprócz 11. do 18. Gru 2018; także 26. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.