DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32481

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   19:13 RB 32481
Wuppertal-Barmen 19:15 19:16  
Wuppertal Hbf 19:19 19:20  
Wuppertal-Vohwinkel 19:25 19:26  
Gruiten 19:29 19:30  
Haan 19:33 19:34  
Solingen Hbf 19:36 19:37  
Leichlingen 19:41 19:41  
Opladen 19:45 19:45  
Leverkusen-Schlebusch 19:48 19:49  
Köln-Mülheim 19:56 19:57  
Köln Messe/Deutz 20:01 20:02  
Köln Hbf 20:05    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 8. do 13. Lut 2019 (Wuppertal-Oberbarmen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019 (Wuppertal Hbf --> Leichlingen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018 (Leichlingen --> Opladen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8., 9. Cze 2019 (Opladen --> Köln Hbf)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.