DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 61313

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Eberswalde Hbf   07:21 RB 61313
Niederfinow 07:32 07:33  
Falkenberg(Mark) 07:37 07:37  
Bad Freienwalde 07:44 07:45  
Altranft 07:50 07:50  
Wriezen 07:58 08:03  
Neutrebbin 08:11 08:11  
Letschin 08:19 08:20  
Werbig 08:28 08:29  
Seelow(Mark) 08:32 08:32  
Frankfurt(Oder) 08:52    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 4. Mar do 26. Maj 2019 (Eberswalde Hbf --> Letschin) kursuje 14. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 4. Mar do 26. Maj 2019 (Letschin --> Frankfurt(Oder))
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.