DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43400

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   03:15 R 43400
Gorzów Chrzanowski 03:21 03:21  
Chełmek Fabryka 03:27 03:27  
Libiąż 03:37 03:37  
Chrzanów 03:46 03:47  
Chrzanów Śródmieście 03:50 03:51  
Trzebinia 03:57 04:02 BUS43401
Dulowa 04:11 04:12  
Wola Filipowska 04:19 04:19  
Krzeszowice 04:28 04:29  
Rudawa 04:42 04:43  
Zabierzów 04:55 05:00 R 43401
Kraków Business Park 05:02 05:03  
Kraków Mydlniki Wapiennik 05:05 05:05  
Kraków Mydlniki 05:07 05:09  
Kraków Łobzów 05:15 05:15  
Kraków Główny 05:21    
Dni kursowania:
kursuje 14. do 17. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Trzebinia --> Zabierzów)
przystanek autobusowy poza stacją (Trzebinia --> Trzebinia)
przystanek autobusowy poza stacją (Dulowa --> Dulowa)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Filipowska --> Wola Filipowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Krzeszowice --> Krzeszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Rudawa --> Rudawa)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Oświęcim --> Trzebinia)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Zabierzów --> Kraków Główny)
Przewóz rowerów niemożliwy (Trzebinia --> Zabierzów)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Oświęcim --> Trzebinia)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Zabierzów --> Kraków Główny)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.