DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59812

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   09:55 SKM59812
Lębork Mosty 09:58 09:58  
Godętowo 10:03 10:03  
Bożepole Wielkie 10:14 10:14  
Strzebielino Morskie 10:33 10:33  
Luzino 10:37 10:37  
Gościcino Wejherowskie 10:42 10:42  
Wejherowo 10:47 10:52  
Wejherowo-Nanice 10:54 10:54  
Wejherowo Śmiechowo 10:56 10:56  
Reda Pieleszewo 10:59 10:59  
Reda 11:03 11:03  
Rumia 11:08 11:08  
Rumia Janowo 11:10 11:10  
Gdynia Cisowa 11:14 11:14  
Gdynia Chylonia 11:17 11:17  
Gdynia Leszczynki 11:19 11:19  
Gdynia Grabówek 11:21 11:21  
Gdynia Stocznia 11:24 11:24  
Gdynia Główna 11:26 11:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 11:29 11:29  
Gdynia Redłowo 11:32 11:32  
Gdynia Orłowo 11:34 11:34  
Sopot Kamienny Potok 11:37 11:37  
Sopot 11:41 11:41  
Sopot Wyścigi 11:43 11:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 11:45 11:45  
Gdańsk Oliwa SKM 11:47 11:47  
Gdańsk Przymorze 11:49 11:49  
Gdańsk Zaspa 11:52 11:52  
Gdańsk Wrzeszcz 11:55 11:55  
Gdańsk Politechnika 11:57 11:57  
Gdańsk Stocznia 11:59 11:59  
Gdańsk Główny 12:02 12:03  
Gdańsk Śródmieście 12:05    
Dni kursowania:
kursuje 7. do 13. Kwi 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.