DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77235

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żagań   05:08 R 77235
Żary 05:19 05:28 R 77234
Lubanice 05:37 05:38  
Bieniów 05:43 05:43  
Nowogród Osiedle 05:53 05:54  
Nowogród Bobrzański 05:57 05:57  
Bogaczów 06:01 06:01  
Koźla Kożuchowska 06:06 06:07  
Letnica 06:09 06:10  
Buchałów 06:15 06:15  
Zielona Góra 06:27    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 9. Cze 2018; oprócz 17. do 27. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.