DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43408

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Oświęcim   07:34 R 43408
Gorzów Chrzanowski 07:39 07:40  
Chełmek Fabryka 07:45 07:45  
Libiąż 07:55 07:56  
Chrzanów 08:05 08:06  
Chrzanów Śródmieście 08:09 08:10  
Trzebinia 08:15 08:17 R 43409
Dulowa 08:24 08:25  
Wola Filipowska 08:31 08:32  
Krzeszowice 08:40 08:40  
Rudawa 08:47 08:48  
Zabierzów 08:52 08:53  
Kraków Business Park 08:55 08:56  
Kraków Mydlniki Wapiennik 08:58 08:58  
Kraków Mydlniki 09:00 09:00  
Kraków Łobzów 09:05 09:05  
Kraków Główny 09:10    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Lut do 9. Mar 2019, 14. do 17. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.