DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55413

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Smętowo   16:30 R 55413
Majewo 16:35 16:36  
Morzeszczyn 16:39 16:39  
Pelplin 16:46 16:47  
Subkowy Centrum 16:54 16:55  
Tczew 17:06 17:08  
Pszczółki 17:15 17:15  
Pruszcz Gdański 17:22 17:23  
Gdańsk Orunia 17:28 17:29  
Gdańsk Główny 17:33 17:35  
Gdańsk Wrzeszcz 17:39 17:39  
Gdańsk Oliwa 17:43 17:43  
Sopot 17:47 17:47  
Gdynia Orłowo 17:51 17:51  
Gdynia Główna 17:56 17:58  
Gdynia Chylonia 18:03    
Dni kursowania:
kursuje 13. Sty do 3. Mar 2019 Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.