DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69585 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   18:57 KD 69585
Wrocław Muchobór 19:03 19:04  
Wrocław Nowy Dwór 19:06 19:07  
Wrocław Żerniki 19:09 19:10  
Wrocław Leśnica 19:13 19:14  
Mrozów 19:19 19:19  
Miękinia 19:22 19:23  
Przedmoście Święte 19:27 19:28  
Środa Śląska 19:31 19:32  
Malczyce 19:38 19:38  
Szczedrzykowice 19:44 19:45  
Jaśkowice Legnickie 19:48 19:48  
Legnica 19:56    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.