DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 94768 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Zwardoń   15:13 KS 94768  
Laliki 15:18 15:18    
Sól Kiczora 15:21 15:22    
Sól 15:26 15:27    
Rycerka 15:31 15:32    
Rajcza Centrum 15:34 15:35    
Rajcza 15:38 15:41    
Milówka Zabawa 15:45 15:45    
Milówka 15:49 15:50    
Cisiec 15:54 15:55    
Węgierska Górka 15:58 15:59    
Cięcina 16:03 16:03    
Cięcina Dolna 16:06 16:06    
Radziechowy Wieprz 16:10 16:10    
Żywiec 16:16 16:18    
Pietrzykowice Żywieckie 16:22 16:23    
Łodygowice 16:26 16:27    
Łodygowice Górne 16:29 16:30    
Wilkowice Bystra 16:34 16:34    
Bielsko-Biała Mikuszowice 16:38 16:38    
Bielsko-Biała Leszczyny 16:40 16:41    
Bielsko-Biała Lipnik 16:43 16:44    
Bielsko-Biała Główna 16:47 17:09    
Bielsko-Biała Północ 17:11 17:11    
Bielsko-Biała Komorowice 17:13 17:14    
Czechowice-Dziedzice Południowe 17:17 17:17    
Czechowice-Dziedzice Przystanek 17:19 17:20    
Czechowice-Dziedzice 17:24 17:25    
Goczałkowice-Zdrój 17:30 17:30    
Goczałkowice 17:32 17:32    
Pszczyna 17:35 17:36    
Piasek 17:40 17:41    
Kobiór 17:45 17:46    
Tychy Żwaków 17:50 17:50    
Tychy 17:54 17:55    
Katowice Podlesie 18:00 18:01    
Katowice Piotrowice 18:04 18:04    
Katowice Ligota 18:08 18:09    
Katowice Brynów 18:12 18:12    
Katowice 18:17     III/4
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Koleje Śląskie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.