DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS43306 KARLIK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rybnik   17:17 BUS43306 KARLIK
Rybnik Paruszowiec 17:24 17:24  
Leszczyny 17:38 17:43 R 43306 KARLIK
Czerwionka Dębieńsko 17:46 17:47  
Czerwionka 17:49 17:49  
Orzesze Jaśkowice 17:53 17:53  
Orzesze 17:56 17:56  
Łaziska Górne Brada 18:01 18:01  
Łaziska Górne 18:03 18:04  
Mikołów 18:07 18:07  
Mikołów Jamna 18:10 18:10  
Katowice Piotrowice 18:14 18:15  
Katowice Ligota 18:17 18:18  
Katowice Brynów 18:20 18:21  
Katowice 18:25 18:27  
Katowice Zawodzie 18:30 18:31  
Katowice Szopienice Południowe 18:33 18:34  
Mysłowice 18:41 18:42  
Jaworzno Szczakowa 18:56 18:57 R 43307 KARLIK
Jaworzno Ciężkowice 19:04 19:04  
Balin 19:12 19:12  
Trzebinia 19:26 19:38  
Dulowa 19:47 19:47  
Wola Filipowska 19:54 19:54  
Krzeszowice 20:00 20:01  
Rudawa 20:07 20:08  
Zabierzów 20:12 20:13  
Kraków Business Park 20:15 20:15  
Kraków Mydlniki Wapiennik 20:17 20:18  
Kraków Mydlniki 20:20 20:20  
Kraków Łobzów 20:26 20:27  
Kraków Główny 20:33    
Dni kursowania:
kursuje 25. do 27. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe (Rybnik --> Leszczyny)
przystanek autobusowy poza stacją (Rybnik --> Rybnik)
przystanek autobusowy poza stacją (Rybnik Paruszowiec --> Rybnik Paruszowiec)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Leszczyny --> Kraków Główny)
Przewóz rowerów niemożliwy (Rybnik --> Leszczyny)
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Leszczyny --> Kraków Główny)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.