DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus 2922

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zidani Most   18:00 Bus 2922
Rimske Toplice 18:08 18:09  
Lasko 18:16 18:17  
Celje 18:27 18:32 R 2922
Store 18:36 18:37  
Sentjur 18:41 18:42  
Grobelno 18:45 18:46  
Ponikva 18:49 18:50  
Ostrozno 18:54 18:55  
Dolga Gora 18:57 18:58  
Poljcane 19:04 19:05  
Slovenska Bistrica 19:11 19:12  
Pragersko 19:18 19:19  
Race 19:24 19:25  
Orehova vas 19:27 19:27  
Hoce 19:30 19:31  
Maribor Tezno 19:34 19:35  
Maribor 19:37    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.