DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69822 14.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   06:22 KD 69822
Legnica Piekary 06:27 06:28  
Nowa Wieś Legnicka 06:32 06:32  
Przybyłowice 06:39 06:39  
Stary Jawor 06:44 06:45  
Jawor 06:49 06:54  
Rogoźnica 07:01 07:02  
Goczałków 07:04 07:04  
Strzegom 07:08 07:09  
Stanowice 07:14 07:15  
Jaworzyna Śląska 07:20 07:22  
Bolesławice Świdnickie 07:27 07:28  
Świdnica Miasto 07:35 07:35  
Krzyżowa 07:43 07:43  
Mościsko Dzierżoniowskie 07:48 07:48  
Dzierżoniów Śląski 07:55 07:55  
Piława Górna 08:11 08:11  
Ząbkowice Śląskie 08:25 08:25  
Kamieniec Ząbkowicki 08:38 08:57  
Bardo Śląskie 09:07 09:08  
Kłodzko Główne 09:17    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.