DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 3022 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nijmegen   07:43 IC 3022
Arnhem Centraal 07:56 08:01  
Ede-Wageningen 08:11 08:11  
Veenendaal-De Klomp 08:17 08:17  
Utrecht Centraal 08:36 08:38  
Amsterdam Amstel 08:57 08:57  
Amsterdam Centraal 09:05 09:09  
Amsterdam Sloterdijk 09:14 09:15  
Zaandam 09:22 09:22  
Castricum 09:34 09:34  
Heiloo 09:40 09:40  
Alkmaar 09:46 09:50  
Alkmaar Noord 09:53 09:53  
Heerhugowaard 09:58 09:58  
Schagen 10:07 10:07  
Anna Paulowna 10:14 10:15  
Den Helder Zuid 10:22 10:22  
Den Helder 10:26    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.