DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80257 SZTORM

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   18:49 R 80257 SZTORM
Reblino 18:54 18:55  
Sycewice 18:58 18:59  
Wrześnica 19:02 19:03  
Sławno 19:10 19:10  
Karwice 19:16 19:16  
Wiekowo 19:24 19:33  
Skibno 19:38 19:39  
Koszalin 19:46 19:48  
Dunowo 19:54 19:54  
Nosówko 19:57 19:58  
Kościernica 20:01 20:02  
Białogard 20:06 20:09  
Czarnowęsy Pomorskie 20:14 20:15  
Rąbino 20:20 20:21  
Świdwin 20:30 20:35  
Worowo 20:44 20:45  
Łobez 20:50 20:52  
Lesięcin 20:57 20:57  
Runowo Pomorskie 21:03 21:09  
Cieszyno Łobeskie 21:13 21:13  
Chociwel 21:20 21:21  
Lisowo 21:24 21:25  
Trąbki 21:29 21:29  
Gogolewo 21:33 21:33  
Ulikowo 21:37 21:37  
Stargard 21:45 21:46  
Grzędzice Stargardzkie 21:50 21:50  
Miedwiecko 21:53 21:54  
Reptowo 21:57 21:58  
Szczecin Zdunowo 22:02 22:02  
Szczecin Dąbie 22:07 22:07  
Szczecin Zdroje 22:10 22:10  
Szczecin Port Centralny 22:17 22:18  
Szczecin Główny 22:22    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Cze 2018; oprócz 28. Kwi do 6. Maj 2018, 31. Maj do 3. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.