DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99320

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   09:35 SKW99320
Świder 09:38 09:38  
Józefów 09:41 09:41  
Michalin 09:43 09:44  
Warszawa Falenica 09:46 09:46  
Warszawa Miedzeszyn 09:48 09:48  
Warszawa Radość 09:50 09:51  
Warszawa Międzylesie 09:53 09:54  
Warszawa Anin 09:55 09:56  
Warszawa Wawer 09:58 09:58  
Warszawa Gocławek 10:00 10:01  
Warszawa Olszynka Grochowska 10:03 10:04  
Warszawa Wschodnia 10:08 10:11  
Warszawa Stadion 10:13 10:13  
Warszawa Powiśle 10:15 10:16  
Warszawa Śródmieście PKP 10:18 10:20  
Warszawa Ochota 10:21 10:22  
Warszawa Zachodnia 10:25 10:26  
Warszawa Włochy 10:30 10:31  
Warszawa Ursus 10:34 10:34  
Warszawa Ursus Niedźwiadek 10:36 10:36  
Piastów 10:39 10:39  
Pruszków 10:44    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.