DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 591

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Hamburg-Altona   03:04 ICE 591
Hamburg Dammtor   03:12  
Hamburg Hbf   03:21  
Hamburg-Harburg   03:32  
Lüneburg 03:49 03:51  
Uelzen 04:08 04:10  
Celle 04:35 04:37  
Hannover Hbf 04:56 05:20  
Göttingen 05:53 05:55  
Kassel-Wilhelmshöhe 06:14 06:16  
Fulda 06:46 06:48  
Hanau Hbf 07:28 07:30  
Frankfurt(Main)Hbf 07:45 07:50  
Mannheim Hbf 08:27 08:30  
Stuttgart Hbf 09:08 09:13  
Ulm Hbf 10:07 10:09  
Augsburg Hbf 10:53 10:55  
München-Pasing 11:18    
München Hbf 11:27    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx  xxxxx   xxx 
Sty  xxxx  xxxx  xx xx xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx xxx   xxxxx xxx  
Mar xx  xxxxx xxxxx  xxxx  xxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx xxxxx  x xx  x 
Maj xxxx xxxxx  xxxxx  xxxx   xxx
Cze x  xxxxx             xxxxx 
Lip   xxxx  x  x    xx  x     x
Sie      x               xxxxx
Wrz         xxxx  xxxxx  xxxxx  
Paź             xxxxx xxxx     
Lis        x xxxxx  xxxxx xxxxx 
Gru   xxxxx                  
(Hamburg-Altona --> Hannover Hbf)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxxx xxxxxx  xxxx 
Sty  xxxxx xxxxx xx xxx xxxxxx xxx
Lut xxx xxxxx xxx x xxxxxxxxx  
Mar xxx xxxxxx xxxxx  xxxx  xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx xxxxxx x xx  x 
Maj xxxxx xxxxxx xxxxx  xxxxx  xxx
Cze xx xxxxx             xxxxxx 
Lip   xxxxx x  xx   xxx x   x x
Sie    x x  x            xxxxx
Wrz x       xxxx x xxxxxx xxxxxx 
Paź             xxxxxx xxxx     
Lis        x xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru x xxxxxx                 
(Hannover Hbf --> München Hbf)
Dalsze informacje:
ICE Sprinter (Frankfurt(Main)Hbf --> Stuttgart Hbf)
restauracja pokładowa (Göttingen --> München Hbf)
(Hamburg-Altona --> Hannover Hbf)
(Hannover Hbf --> München Hbf)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.