DP
Pociągi/linie

Wybór

17.04.18 S 1, Kierunek: Minden(Westf) (Haste --> Hannover Hbf)
S 1, Kierunek: Minden(Westf) (Hannover Hbf --> Minden(Westf))

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Haste   04:37 S 1
Bad Nenndorf 04:41 04:41  
Bantorf 04:45 04:45  
Winninghausen 04:47 04:47  
Barsinghausen 04:50 04:51  
Kirchdorf(Deister) 04:53 04:53  
Egestorf(Deister) 04:56 04:56  
Wennigsen(Deister) 05:00 05:00  
Lemmie 05:02 05:03  
Weetzen 05:05 05:06  
Ronnenberg 05:08 05:09  
Empelde 05:11 05:11  
Hannover-Bornum 05:13 05:13  
Hannover-Linden/Fischerhof 05:16 05:16  
Hannover Bismarckstr. 05:20 05:21  
Hannover Hbf 05:25 05:28 S 1
Hannover-Nordstadt 05:30 05:31  
Hannover-Leinhausen 05:34 05:34  
Letter 05:36 05:37  
Seelze 05:39 05:40  
Dedensen-Gümmer 05:43 05:44  
Wunstorf 05:47 05:48  
Haste 05:52 05:58  
Lindhorst(Schaumb-Lippe) 06:02 06:03  
Stadthagen 06:07 06:07  
Kirchhorsten 06:11 06:11  
Bückeburg 06:16 06:16  
Minden(Westf) 06:23    
Dalsze informacje:

udogodnienia dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.