DP
Pociągi/linie

Wybór

R 64438 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Opole Główne   21:09 R 64438 I/3
Opole Groszowice 21:14 21:14   I/2
Opole Grotowice 21:18 21:18   II/2
Przywory Opolskie 21:21 21:22   II/2
Górażdże 21:27 21:28   II/2
Gogolin 21:32 21:33   II/2
Jasiona 21:38 21:39   I/2
Zdzieszowice 21:45 21:46    
Raszowa 21:52 21:52    
Kędzierzyn-Koźle 22:01      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.