DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5334, Kierunek: Herning st (Skjern st --> Herning st)
R 5336, Kierunek: Aarhus (Herning st --> Aarhus)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Skjern st   09:54 R 5334
Borris st 10:02 10:06  
Troldhede st 10:12 10:13  
Kibaek st 10:19 10:19  
Studsgaard st 10:25 10:26  
Herning Messecenter st 10:29 10:30  
Herning st 10:33 10:54 R 5336
Ikast st 11:03 11:04  
Silkeborg st 11:25 11:29  
Ry st 11:40 11:41  
Skanderborg st 11:50 11:51  
Hoerning st 11:57 11:57  
Viby Jylland st 12:04 12:04  
Aarhus 12:10    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx   x 
Maj xxxx| xxx|x  xxxxx | xxxx  xxxx
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Troldhede st --> Troldhede st)
przystanek na żądanie (Studsgaard st --> Studsgaard st)
przystanek na żądanie (Herning Messecenter st --> Herning Messecenter st)
przystanek na żądanie (Viby Jylland st --> Viby Jylland st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Skjern st --> Hoerning st, 30. Kwi do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 10., 21. Maj 2018; także 11. do 15. Gru 2017)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx    |    |    | 
Kwi     |    |    |    |    |    x 
Maj xxx | xx |   xxxx  | xxx|  xxxx
Cze    xxxx  |xxxx|  xxxx   xxxx | 
Lip  xxxx   xxxx  |xxxx|  xxxxx  xx
Sie xxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |

(Hoerning st --> Viby Jylland st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Viby Jylland st --> Aarhus)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.