DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55589

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:35 R 55589
Rynkowo Wiadukt 14:38 14:38  
Maksymilianowo 14:44 14:45  
Kotomierz 14:52 14:52  
Pruszcz Pomorski 14:58 14:58  
Parlin 15:03 15:04  
Terespol Pomorski 15:10 15:10  
Laskowice Pomorskie 15:20    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 11. Mar do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.