DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69279 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   15:08 KD 69279
Wrocław Grabiszyn 15:13 15:14  
Wrocław Zachodni 15:16 15:16  
Smolec 15:20 15:20  
Sadowice Wrocławskie 15:23 15:24  
Kąty Wrocławskie 15:28 15:28  
Mietków 15:34 15:34  
Imbramowice 15:39 15:39  
Żarów 15:44 15:45  
Jaworzyna Śląska 15:51 15:52  
Świebodzice 16:00 16:01  
Wałbrzych Szczawienko 16:11 16:14  
Wałbrzych Miasto 16:20 16:21  
Wałbrzych Fabryczny 16:26 16:27  
Wałbrzych Główny 16:32 16:37  
Boguszów-Gorce Wschód 16:43 16:43  
Boguszów-Gorce 16:46 16:46  
Boguszów-Gorce Zachód 16:49 16:49  
Witków Śląski 16:53 16:53  
Sędzisław 16:58 16:58  
Marciszów 17:03 17:03  
Ciechanowice 17:06 17:06  
Janowice Wielkie 17:12 17:12  
Trzcińsko 17:16 17:16  
Wojanów 17:21 17:21  
Jelenia Góra 17:25 17:27  
Jelenia Góra Zachodnia 17:32 17:33  
Jelenia Góra Cieplice 17:38 17:38  
Jelenia Góra Orle 17:41 17:42  
Jelenia Góra Sobieszów 17:44 17:44  
Piechowice Dolne 17:48 17:48  
Piechowice 17:51 17:51  
Górzyniec 17:56 17:57  
Szklarska Poręba Dolna 18:04 18:04  
Szklarska Poręba Średnia 18:09 18:09  
Szklarska Poręba Górna 18:13    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.12.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.