DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88720

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   04:25 R 88720
Szczecin Port Centralny 04:27 04:28  
Szczecin Zdroje 04:35 04:35  
Szczecin Dąbie 04:38 04:38 R 88721
Goleniów 04:58 04:59  
Białuń 05:03 05:03  
Łoźnica 05:09 05:09  
Rokita 05:17 05:17  
Wysoka Kamieńska 05:22 05:22  
Parłówko 05:27 05:27  
Troszyn 05:29 05:30  
Recław 05:33 05:34  
Wolin 05:37 05:38  
Mokrzyca Wielka 05:41 05:41  
Ładzin 05:44 05:45  
Warnowo 05:47 05:48  
Międzyzdroje 05:54 05:55  
Lubiewo 05:58 05:58  
Świnoujście Przytór 06:03 06:03  
Świnoujście Warszów 06:06 06:07  
Świnoujście 06:11    
Dni kursowania:
kursuje 17. Wrz do 19. Paź 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.09.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.