DP
Pociągi/linie

Wybór

81132

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Meiningen   19:20 81132
Untermaßfeld 19:23 19:23  
Grimmenthal 19:26 19:30  
Vachdorf 19:35 19:35  
Themar 19:42 19:43  
Reurieth 19:48 19:48  
Hildburghausen 19:53 20:04  
Veilsdorf 20:11 20:11  
Harras(Thür) 20:14 20:14  
Eisfeld 20:18 20:19  
Bachfeld 20:29 20:29  
Schalkau 20:31 20:31  
Schalkau Mitte 20:32 20:32  
Rauenstein(Thür) 20:38 20:41  
Seltendorf 20:46 20:46  
Effelder(Thür) 20:48 20:48  
Mengersgereuth-Hämmern 20:53 20:54  
Mengersgereuth-Hämmern Ost 20:55 20:55  
Sonneberg(Thür)West 21:00 21:00  
Sonneberg(Thür)Hbf 21:03 21:15  
Sonneberg(Thür)Ost 21:18 21:18  
Sonneberg(Thür)Nord 21:21 21:21  
Hüttengrund 21:24 21:24  
Blechhammer(Thür) 21:26 21:27  
Steinach(Thür)Süd 21:32 21:32  
Steinach(Thür) 21:34 21:34  
Lauscha(Thür) 21:41 21:44  
Oberlauscha 21:49 21:49  
Ernstthal am Rennsteig 21:52 21:55  
Neuhaus-Igelshieb 21:58 21:58  
Neuhaus am Rennweg 22:00    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 24., 31. Gru 2017 (Meiningen --> Themar) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 24., 31. Gru 2017, 30. Lip do 12. Sie 2018 (Themar --> Hildburghausen) kursuje 10. Gru 2017 do 8. Gru 2018; oprócz 24., 31. Gru 2017, 30. Cze do 9. Wrz 2018 (Hildburghausen --> Neuhaus am Rennweg)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Untermaßfeld --> Untermaßfeld)
przystanek na żądanie (Vachdorf --> Vachdorf)
przystanek na żądanie (Reurieth --> Reurieth)
przystanek na żądanie (Veilsdorf --> Veilsdorf)
przystanek na żądanie (Harras(Thür) --> Harras(Thür))
przystanek na żądanie (Bachfeld --> Bachfeld)
przystanek na żądanie (Schalkau --> Schalkau)
przystanek na żądanie (Schalkau Mitte --> Schalkau Mitte)
przystanek na żądanie (Seltendorf --> Seltendorf)
przystanek na żądanie (Mengersgereuth-Hämmern Ost --> Mengersgereuth-Hämmern Ost)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)West --> Sonneberg(Thür)West)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Ost --> Sonneberg(Thür)Ost)
przystanek na żądanie (Sonneberg(Thür)Nord --> Sonneberg(Thür)Nord)
przystanek na żądanie (Hüttengrund --> Hüttengrund)
przystanek na żądanie (Steinach(Thür)Süd --> Steinach(Thür)Süd)
przystanek na żądanie (Oberlauscha --> Oberlauscha)
przystanek na żądanie (Neuhaus-Igelshieb --> Neuhaus-Igelshieb)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.