DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95317

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:50 SKM95317
Gdańsk Główny 15:52 15:53  
Gdańsk Stocznia 15:55 15:55  
Gdańsk Politechnika 15:57 15:57  
Gdańsk Wrzeszcz 15:59 16:00  
Gdańsk Zaspa 16:02 16:02  
Gdańsk Przymorze 16:05 16:05  
Gdańsk Oliwa SKM 16:07 16:07  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:09 16:09  
Sopot Wyścigi 16:11 16:11  
Sopot 16:13 16:14  
Sopot Kamienny Potok 16:16 16:16  
Gdynia Orłowo 16:19 16:19  
Gdynia Redłowo 16:21 16:22  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:24 16:25  
Gdynia Główna 16:27 16:28  
Gdynia Stocznia 16:29 16:30  
Gdynia Grabówek 16:33 16:33  
Gdynia Leszczynki 16:35 16:35  
Gdynia Chylonia 16:37 16:38  
Gdynia Cisowa 16:39    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |    x    | x x|   x| 
Sty     x    | x  |   x|    |x   | 
Lut  x  |   x|    |x   |  x |    | 
Mar  x  |   x|    |x   |  x |    x 
Kwi     |    |    |    x    |    | 
Maj  x  |    |    |    |    x    | 
Cze x   |    |    x    |xx  |   x| 
Lip     |x   |  x |    x    | x  | 
Sie   x |    x    |xx  |   x|    |x
Wrz     | x  |   x|    |x   |  x | 
Paź     x    | x  |   x|    |x   | 
Lis xx  |   x|    |x   |  x |    x 
Gru     | x  |   x|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.