DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95773

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   16:06 SKM95773
Gdańsk Główny 16:08 16:09  
Gdańsk Stocznia 16:11 16:11  
Gdańsk Politechnika 16:13 16:13  
Gdańsk Wrzeszcz 16:15 16:16  
Gdańsk Zaspa 16:18 16:18  
Gdańsk Przymorze 16:21 16:21  
Gdańsk Oliwa SKM 16:23 16:23  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:25 16:25  
Sopot Wyścigi 16:27 16:27  
Sopot 16:29 16:30  
Sopot Kamienny Potok 16:32 16:32  
Gdynia Orłowo 16:35 16:35  
Gdynia Redłowo 16:37 16:38  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:40 16:41  
Gdynia Główna 16:43 16:44  
Gdynia Stocznia 16:45 16:46  
Gdynia Grabówek 16:49 16:49  
Gdynia Leszczynki 16:51 16:51  
Gdynia Chylonia 16:53 16:54  
Gdynia Cisowa 16:56 16:56  
Rumia Janowo 17:00 17:01  
Rumia 17:03 17:04  
Reda 17:08 17:08  
Reda Pieleszewo 17:11 17:11  
Wejherowo Śmiechowo 17:14 17:14  
Wejherowo-Nanice 17:16 17:17  
Wejherowo 17:20    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 25. Lis 2018 So, Nd; oprócz 3. do 11. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 11.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.