DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   19:02 SKW99358
Świder 19:05 19:05  
Józefów 19:07 19:08  
Michalin 19:10 19:10  
Warszawa Falenica 19:12 19:13  
Warszawa Miedzeszyn 19:15 19:15  
Warszawa Radość 19:17 19:18  
Warszawa Międzylesie 19:20 19:21  
Warszawa Anin 19:22 19:23  
Warszawa Wawer 19:25 19:25  
Warszawa Gocławek 19:27 19:28  
Warszawa Olszynka Grochowska 19:30 19:31  
Warszawa Wschodnia 19:35 19:37  
Warszawa Stadion 19:39 19:40  
Warszawa Powiśle 19:42 19:42  
Warszawa Śródmieście PKP 19:45 19:46  
Warszawa Ochota 19:48 19:49  
Warszawa Zachodnia 19:52 19:53  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 19:57 19:57  
Warszawa Rakowiec 19:59 20:00  
Warszawa Żwirki i Wigury 20:01 20:02  
Warszawa Służewiec 20:04    
Dni kursowania:
kursuje 3. do 21. Wrz 2018 Pn - Pt
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.