DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95777

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   16:15 SKM95777
Gdańsk Główny 16:17 16:18  
Gdańsk Stocznia 16:20 16:20  
Gdańsk Politechnika 16:22 16:22  
Gdańsk Wrzeszcz 16:24 16:25  
Gdańsk Zaspa 16:27 16:27  
Gdańsk Przymorze 16:30 16:30  
Gdańsk Oliwa SKM 16:32 16:32  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 16:34 16:34  
Sopot Wyścigi 16:36 16:36  
Sopot 16:38 16:39  
Sopot Kamienny Potok 16:41 16:41  
Gdynia Orłowo 16:44 16:44  
Gdynia Redłowo 16:46 16:47  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 16:49 16:50  
Gdynia Główna 16:52 16:53  
Gdynia Stocznia 16:54 16:55  
Gdynia Grabówek 16:58 16:58  
Gdynia Leszczynki 17:00 17:00  
Gdynia Chylonia 17:02 17:03  
Gdynia Cisowa 17:04 17:04  
Rumia Janowo 17:08 17:09  
Rumia 17:11 17:12  
Reda 17:16 17:16  
Reda Pieleszewo 17:19 17:19  
Wejherowo Śmiechowo 17:22 17:22  
Wejherowo-Nanice 17:24 17:25  
Wejherowo 17:28    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  x x| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  |    | 
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lis     xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.