DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90224

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   13:31 R 90224
Bydgoszcz Leśna 13:36 13:36  
Bydgoszcz Bielawy 13:38 13:39  
Bydgoszcz Wschód 13:41 13:42  
Bydgoszcz Łęgnowo 13:45 13:45  
Solec Kujawski 13:52 13:53  
Przyłubie 13:58 13:59  
Cierpice Kąkol 14:06 14:07  
Toruń Kluczyki 14:13 14:14  
Toruń Główny 14:19 14:21 R 90225
Toruń Miasto 14:24 14:24  
Toruń Wschodni 14:28 14:29  
Papowo Toruńskie 14:35 14:35  
Turzno 14:39 14:40  
Kamionki Jezioro 14:43 14:44  
Rychnowo Wielkie 14:46 14:47  
Kowalewo Pomorskie 14:51 14:52  
Zieleń 14:57 14:58  
Wąbrzeźno 15:03 15:04  
Książki 15:11 15:11  
Jabłonowo Pomorskie 15:19 15:20  
Ostrowite koło Jabłonowa 15:26 15:27  
Lipinki 15:31 15:31  
Biskupiec Pomorski 15:36 15:36  
Jamielnik 15:44 15:44  
Iława Główna 15:52 15:55  
Rudzienice Suskie 16:01 16:02  
Pikus 16:06 16:06  
Samborowo 16:11 16:12  
Ostróda 16:19 16:20  
Lubajny 16:24 16:25  
Stare Jabłonki 16:29 16:30  
Biesal 16:37 16:37  
Unieszewo 16:42 16:43  
Naterki 16:47 16:48  
Olsztyn Zachodni 16:53 16:54  
Olsztyn Główny 16:57    
Dni kursowania:
kursuje 11. Cze do 12. Lis 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018, 1. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.