DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80423

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   06:28 R 80423
Stare Bielice 06:33 06:34  
Nowe Drezdenko 06:39 06:40  
Stare Kurowo 06:48 06:49  
Strzelce Krajeńskie Wschód 06:54 06:54  
Sarbiewo 06:58 06:58  
Górki Noteckie 07:03 07:03  
Santok 07:09 07:09  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 07:21 07:21  
Gorzów Wielkopolski 07:24 07:28  
Gorzów Wielkopolski Wieprzyce 07:31 07:31  
Łupowo 07:35 07:35  
Bogdaniec 07:38 07:39  
Nowiny Wielkie 07:43 07:43  
Witnica 07:48 07:49  
Kamień Mały 07:54 07:55  
Dąbroszyn 07:59 07:59  
Kostrzyn 08:06    
Dni kursowania:
kursuje 11. Wrz do 20. Paź 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.