DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55842

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wyrzysk Osiek   05:03 R 55842
Jadwiżyn 05:07 05:07  
Samostrzel 05:11 05:12  
Anieliny 05:15 05:15  
Nakło nad Notecią 05:22 05:23  
Ślesin 05:31 05:31  
Zielonczyn 05:37 05:37  
Pawłówek 05:40 05:41  
Bydgoszcz Osowa Góra 05:44 05:45  
Bydgoszcz Zachód 05:56 05:56  
Bydgoszcz Główna 06:01    
Dni kursowania:
kursuje 7. do 28. Lip 2018 So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.