DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Stuttgart Schwabstr.

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weil der Stadt   00:03 S 6
Malmsheim 00:05 00:05  
Renningen 00:07 00:11  
Rutesheim 00:13 00:14  
Leonberg 00:17 00:17  
Höfingen 00:20 00:21  
Ditzingen 00:24 00:24  
Weilimdorf 00:26 00:26  
Korntal 00:28 00:29  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 00:31 00:31  
Stuttgart-Zuffenhausen 00:33 00:34  
Stuttgart-Feuerbach 00:36 00:36  
Stuttgart Nord 00:38 00:39  
Stuttgart Hbf (tief) 00:42 00:43  
Stuttgart Stadtmitte 00:44 00:45  
Stuttgart Feuersee 00:46 00:46  
Stuttgart Schwabstr. 00:48    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx xxxxxx  xxxx   xxxx  xxx 
Kwi  xxxx    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze xxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Weil der Stadt --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx xxxxxx  xxxx   xxxx  xxxxx
Kwi xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze xxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Ditzingen --> Stuttgart-Zuffenhausen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx xxxxxx  xxxx   xxxx  xxxxx
Kwi xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Stuttgart-Zuffenhausen --> Stuttgart Schwabstr.)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.