DP
Pociągi/linie

Wybór

R 39446

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rzeszów Główny   20:10 R 39446
Rudna Wielka 20:18 20:18  
Świlcza 20:21 20:21  
Trzciana 20:24 20:25  
Będziemyśl 20:28 20:29  
Sędziszów Małopolski 20:33 20:34  
Ropczyce Witkowice 20:37 20:38  
Ropczyce 20:40 20:41  
Lubzina 20:44 20:44  
Dębica Wschodnia 20:48 20:49  
Dębica 20:51 20:52  
Grabiny 20:56 20:56  
Czarna Tarnowska 21:01 21:01  
Wałki 21:06 21:07  
Wola Rzędzińska 21:10 21:11  
Tarnów 21:17    
Dni kursowania:
kursuje 13. Gru 2018 do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.