DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43308

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   20:11 R 43308
Katowice Zawodzie 20:14 20:15  
Katowice Szopienice Południowe 20:17 20:18  
Mysłowice 20:25 20:26  
Jaworzno Szczakowa 20:38 20:39 R 43309
Jaworzno Ciężkowice 20:46 20:46  
Balin 20:54 20:54  
Trzebinia 21:08 21:08  
Dulowa 21:17 21:18  
Wola Filipowska 21:24 21:25  
Krzeszowice 21:31 21:40  
Rudawa 21:46 21:47  
Zabierzów 21:51 21:52  
Kraków Business Park 21:54 21:54  
Kraków Mydlniki Wapiennik 21:56 21:57  
Kraków Mydlniki 21:59 21:59  
Kraków Łobzów 22:06 22:06  
Kraków Główny 22:13    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019; oprócz 11. do 17. Mar 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.