DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58323

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chojnice   08:21 R 58323
Moszczenica Pomorska 08:27 08:28  
Wierzchowo Człuchowskie 08:32 08:32  
Bukowo Człuchowskie 08:38 08:39  
Lipka Krajeńska 08:48 08:48  
Zakrzewo Złotowskie 08:56 08:57  
Złotów 09:03 09:04  
Krajenka 09:11 09:11  
Dolnik 09:15 09:15  
Skórka 09:20 09:20  
Piła Podlasie 09:26 09:27  
Piła Główna 09:33 09:34  
Stobno 09:42 09:42  
Biała Pilska 09:49 09:50  
Trzcianka 09:54 09:54  
Siedlisko Czarnkowskie 10:00 10:01  
Biernatowo 10:05 10:05  
Wieleń Północny 10:14 10:15  
Krzyż 10:25    
Dni kursowania:
kursuje 7. do 28. Maj 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.