DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80322

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   21:57 R 80322
Szczecin Port Centralny 21:59 22:00  
Szczecin Zdroje 22:07 22:07  
Szczecin Dąbie 22:10 22:10  
Szczecin Zdunowo 22:14 22:15  
Reptowo 22:19 22:19  
Miedwiecko 22:22 22:23  
Grzędzice Stargardzkie 22:25 22:26  
Stargard 22:31 22:32  
Witkowo Pyrzyckie 22:36 22:36  
Strzebielewo Pyrzyckie 22:39 22:39  
Kolin 22:41 22:42  
Morzyca 22:45 22:45  
Dolice 22:49 22:49  
Ziemomyśl 22:54 22:54  
Choszczno 23:00    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 24., 25., 31. Gru 2018, 11. Sty do 9. Mar 2019, 21. Kwi 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.