DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43602 BIAŁA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   08:48 R 43602 BIAŁA
Bielsko-Biała Wschód 08:50 08:55  
Krzemionki 09:04 09:05  
Kozy 09:09 09:09  
Kozy Zagroda 09:14 09:14  
Kęty Podlesie 09:22 09:22  
Kęty 09:25 09:26  
Zamek Bulowicki 09:31 09:31  
Bulowice 09:35 09:35  
Andrychów Górnica 09:41 09:41  
Andrychów 09:47 09:48  
Inwałd 09:53 09:53  
Chocznia Górna 09:59 10:00  
Chocznia 10:03 10:04  
Wadowice 10:11 10:11  
Klecza Dolna 10:15 10:16  
Klecza Górna 10:20 10:20  
Barwałd Średni 10:24 10:25  
Barwałd Górny 10:28 10:28  
Kalwaria Zebrzydowska 10:34 10:34  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 10:37 10:42 BUS43602 BIAŁA
Przytkowice 10:50 10:51  
Leńcze 10:58 10:58  
Podolany 11:01 11:02  
Wola Radziszowska 11:05 11:05  
Radziszów 11:12 11:13  
Rzozów 11:18 11:19  
Skawina 11:26 11:26  
Kraków Sidzina 11:34 11:35  
Kraków Swoszowice 11:47 11:47  
Kraków Sanktuarium 11:54 11:55  
Kraków Łagiewniki 11:59 11:59  
Kraków Bonarka 12:01 12:02  
Kraków Podgórze 12:05 12:05  
Kraków Zabłocie 12:07 12:08  
Kraków Główny 12:12    
Dni kursowania:
kursuje 25. Lut do 9. Mar 2019, 9. do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze --> Kraków Podgórze)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Zabłocie --> Kraków Zabłocie)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Główny --> Kraków Główny)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.