DP
Pociągi/linie

Wybór

S 4

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Brennero/Brenner   13:33 S 4
Gries am Brenner 13:40 13:41  
St.Jodok am Brenner 13:46 13:46  
Steinach in Tirol 13:50 13:50  
Matrei am Brenner 13:54 13:54  
Innsbruck Hbf 14:13 14:21 REX 5349
Rum b.Innsbruck 14:26 14:26  
Hall in Tirol 14:29 14:30  
Schwaz 14:41 14:42  
Jenbach 14:47 14:48  
Brixlegg 14:54 14:55  
Kundl 15:01 15:01  
Wörgl Hbf 15:07 15:22 S 6
Wörgl Süd-Bruckhäusl 15:26 15:26  
Hopfgarten im Brixental 15:31 15:31  
Hopfgarten im Brixental Berglift 15:33 15:34  
Windau im Brixental 15:40 15:40  
Westendorf in Tirol 15:44 15:44  
Brixen im Thale 15:47 15:48  
Kirchberg in Tirol 15:51 15:52  
Kitzbühel Schwarzsee 15:56 15:56  
Kitzbühel Hahnenkamm 15:59 15:59  
Kitzbühel 16:02 16:03  
Oberndorf in Tirol 16:07 16:08  
St. Johann in Tirol 16:11 16:12  
Grieswirt 16:15 16:16  
Fieberbrunn 16:20 16:20  
Pfaffenschwendt 16:25 16:25  
Hochfilzen 16:30    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxx  xxxxx  | xxx| 
Sty  xxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxx
Lut xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxx | 
Mar xx  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Kwi   xxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Maj  xxx| xxx|x  xxxxx | xxxx  xxx 
Cze x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Lip  xxxxx  xxxxx |    |    |    | 
Wrz   xxxxx  xxxxx| xxxxx  xxxxx | 
Paź xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxx   xxx
Lis  x  xxxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx 
Gru   xxxxx  |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
Miejsce dla wózków inwalidzkich - zgłaszać pod tel. +43 5 1717
pojazd niskopodłogowy
WC warunkowo dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.