DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK28170

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lublin   21:11 TLK28170
Łuków 22:38 23:04  
Siedlce 23:22 23:23  
Warszawa Wschodnia 00:15 00:41  
Ciechanów 01:40 01:41  
Iława Główna 02:44 02:45  
Malbork 03:28 03:29  
Tczew 03:43 03:44  
Gdańsk Główny 04:05 04:10  
Gdańsk Wrzeszcz 04:15 04:16  
Gdańsk Oliwa 04:20 04:21  
Sopot 04:25 04:26  
Gdynia Główna 04:35 05:08 TLK50175
Puck 05:36 05:38  
Władysławowo 05:48 06:02  
Chałupy 06:09 06:10  
Kuźnica (Hel) 06:16 06:18  
Jastarnia 06:26 06:28  
Jurata 06:32 06:34  
Hel 06:44    
Dni kursowania:
kursuje 15. Lip 2018, 23. do 26. Lip 2018, 29. Lip 2018, 21. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich (Lublin --> Gdynia Główna)
tylko 2 kl.
wagon z miejscami do leżenia
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
wagon sypialny

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.