DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58403

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   05:46 R 58403
Bydgoszcz Zachód 05:49 05:49  
Bydgoszcz Osowa Góra 05:52 05:52  
Pawłówek 05:55 05:56  
Zielonczyn 05:59 05:59  
Ślesin 06:04 06:05  
Nakło nad Notecią 06:13 06:14  
Anieliny 06:20 06:20  
Samostrzel 06:24 06:24  
Jadwiżyn 06:28 06:28  
Wyrzysk Osiek 06:34 06:34  
Krostkowo 06:39 06:39  
Białośliwie 06:44 06:44  
Miasteczko Krajeńskie 06:49 06:50  
Kaczory 06:57 06:57  
Piła Główna 07:06    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxxx xxxxxx | xxxx 
Sty  xxxx  xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lut xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxx | 
Mar xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx
Kwi   xxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Maj  x xx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxx 
Cze xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Lip  xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xx
Sie xxxx|xxxxxx xx|xxx xxxxxx xxxxx
Wrz x xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx| 
Paź xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxx 
Gru x xxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.