DP
Pociągi/linie

Wybór

81195

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Arnstadt Hbf   09:03 81195
Arnstadt Süd 09:04 09:05  
Plaue(Thür) 09:10 09:10  
Martinroda 09:17 09:17  
Geraberg 09:20 09:20  
Elgersburg 09:22 09:29  
Ilmenau-Roda 09:32 09:32  
Ilmenau Pörlitzer Höhe 09:35 09:35  
Ilmenau 09:37 09:40  
Ilmenau Bad 09:43 09:44  
Manebach 09:51 09:52  
Stützerbach 10:03 10:04  
Rennsteig 10:13    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 24. Wrz 2018 (Arnstadt Hbf --> Ilmenau) kursuje 15. do 23. Wrz 2018 So, Nd (Ilmenau --> Rennsteig)
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Martinroda --> Martinroda)
przystanek na żądanie (Ilmenau-Roda --> Ilmenau-Roda)
tylko 2 kl.
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.