DP
Pociągi/linie

Wybór

L 11334 14.03.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Widzew   07:15 L 11334
Łódź Dąbrowa 07:19 07:19  
Łódź Chojny 07:22 07:22  
Łódź Pabianicka 07:25 07:25  
Łódź Kaliska 07:30 07:37  
Łódź Żabieniec 07:40 07:41  
Łódź Radogoszcz Zach 07:44 07:44  
Zgierz 07:48    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 13.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.