DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66530

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   06:41 KD 66530
Jaśkowice Legnickie 06:47 06:47  
Szczedrzykowice 06:50 06:50  
Malczyce 06:56 06:56  
Środa Śląska 07:02 07:02  
Przedmoście Święte 07:05 07:06  
Miękinia 07:09 07:10  
Mrozów 07:13 07:13  
Wrocław Leśnica 07:18 07:18  
Wrocław Żerniki 07:21 07:22  
Wrocław Nowy Dwór 07:24 07:24  
Wrocław Muchobór 07:26 07:27  
Wrocław Główny 07:33    
Dni kursowania:
kursuje 3., 4., 8., 10., 11., 22., 25., 28., 29. Sty 2019, 2., 12., 13., 17., 21. Lut 2019, 26. Lut do 1. Mar 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.