DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55436

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   22:11 R 55436
Gdynia Orłowo 22:15 22:16  
Sopot 22:19 22:20  
Gdańsk Oliwa 22:23 22:24  
Gdańsk Wrzeszcz 22:28 22:29  
Gdańsk Główny 22:33 22:36  
Gdańsk Orunia 22:39 22:40  
Gdańsk Lipce 22:42 22:43  
Pruszcz Gdański 22:47 22:48  
Cieplewo 22:50 22:51  
Różyny 22:53 22:54  
Skowarcz 22:56 22:57  
Pszczółki 22:59 23:05  
Miłobądz 23:08 23:09  
Tczew 23:14 23:15  
Czarlin 23:20 23:21  
Subkowy Centrum 23:25 23:25  
Subkowy 23:27 23:28  
Pelplin 23:33 23:33  
Kulice Tczewskie 23:37 23:38  
Morzeszczyn 23:42 23:42  
Majewo 23:46 23:46  
Smętowo 23:52    
Dni kursowania:
kursuje 20. Cze do 1. Wrz 2019 Pn - Pt, Nd; oprócz 14. Sie 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.